SPL Suojelumestaruuskilpailut 2012

  Henkilökohtaiset tulokset

 joukkuekohtaiset tulokset   osallistujalista
 tilastot   ajankohtaista
 Viimeisen 60min aikana päivitetyt punaisella    (Korosta 15min 30min 60min 2 tunnin 4 tunnin aikana lisätyt tulokset)
luett.
nro
suor.
nro
rekkari Nimi Ohjaaja Ao A B C Yht. VIK Sij.
33 51 FIN30497/07 spu  TROYEN'S YRMY TOMMI VANHALA Kotka 96  V 95 SG 96  V 287  V a 1.
30 15 FIN33672/06 spu  MAISE'S BONIFATIUS TEEMU PARVIAINEN Kotka 97  V 94 SG 94 SG 285 SG a 2.
28 47 FIN22666/06 spu  TROYEN'S TUSKA SAINE KATI Kotka 94 SG 89  G 91 SG 274 SG a 3.
6 11 FI47095/09 spu  FILOU VOM RIO NEGRO Tuomas Kukkonen Forssa 93 SG 92 SG 88  G 273 SG a 4.
25 30 FIN30872/05 spn  FLUSS-STRAND AGILA Tuomas Wallius Kanta-Häme 81  G 95 SG 95 SG 271 SG a 5.
37 21 FIN30602/08 spu  CROISOS ATOM Nurmijärvi 88  G 89  G 90 SG 267  G a 6.
29 4 SZ2163354 spu   NIMADER PETTERI Kotka 88  G 86  G 92 SG 266  G a 7.
52 23 FIN43879/07 spu +MUNGO VON KARTHAGO Jukka Vanhanen Saimaa 91 SG 92 SG 81  G 264  G a 8.
13 22 FIN12794/06 spu  SIENTJE'S IROS Tomi Alanen Itä-Helsinki 80  G 90 SG 92 SG 262  G a 9.
12 29 FIN12793/06 spu  SIENTJE'S BLACK IRON Pentti Rapila Itä-Helsinki 78  B 88  G 95 SG 261  G a 10.
49 45 FIN32576/06 spu  BACTEROIDES SABO Reijo Kojo Saimaa 85  G 90 SG 85  G 260  G a 11.
54 48 FIN51759/06 spu  TROYEN'S VATTI Heikki Pekonen Tampere 93 SG 88  G 79  B 260  G a 12.
40 13 FIN11955/08 spn  STONEMAN'S ALPININA Tuija Tienhaara Merenkurkku 83  G 88  G 88  G 259  G a 13.
53 28 FIN15138/08 spu  GRAUENFELD KORGAN Heidi Jokelainen SataHäme 91 SG 83  G 85  G 259  G a 14.
31 46 FIN36177/07 spn +TIRA VOM FISSENBERG MIRVA SAINIO Kotka 2 91 SG 85  G 83  G 259  G a 15.
34 35 FIN53830/08 spu   JARKKO LEINONEN Kotka 90 SG 83  G 85  G 258  G a 16.
19 26 FIN15043/08 spu +FLAX VAN'T LEEFDAALHOF Nieminen Tini Itä-Pirkanmaa 87  G 88  G 83  G 258  G a 17.
22 53 FIN34020/06 spn  AUFGEWECKT UUNA Timo Karjalainen Jokela 75  B 85  G 96  V 256  G a 18.
21 20 FI57022/11 spu  GAUCHO VOM RIO NEGRO Satu Ehrlund Jokela 80  G 83  G 89  G 252  G a 19.
3 16 FIN26803/05 spu +MUSKETEER'S YMER Mika Mattila - 89  G 82  G 81  G 252  G a 20.
16 1 FIN23580/07 spu  REIKON VON UNTEN Tiina Sara Itä-Helsinki 87  G 79  B 85  G 251  G a 21.
17 12 FIN37115/08 spn  FLUSS-STRAND FAUSTINA Minna Ojala Itä-Helsinki 86  G 85  G 79  B 250  G a 22.
32 14 FI49452/09 spu  ATZE VOM FASSBERG JARI KANTOLUOTO Kotka 2 91 SG 81  G 77  B 249  G a 23.
8 36 FIN43837/07 spu  BACTEROIDES XAPPA - 89  G 84  G 75  B 248  G a 24.
2 40 FI11196/10 spu  MUSKETEER'S HARI VESA KUOSMANEN - 75  B 87  G 83  G 245  G a 25.
18 34 FIN37112/08 spu  FLUSS-STRAND FALDO Itäkarjala 94 SG 80  G 71  B 245  G a 26.
41 41 FIN46300/06 spu  NEWMIX ORDINO Rauno Vartiainen Merenkurkku 72  B 89  G 83  G 244  G a 27.
36 19 FIN61307/08 spu  HYPER VOM KIRCHBERGHOF Teppo Weckman Lahti 78  B 84  G 75  B 237  B a 28.
9 2 FIN29666/07 spu  RATSUMESTARIN ILYA Forssa 72  B 71  B 88  G 231  B a 29.
11 5 FIN11327/07 spu  GRAUGEBOREN OKAR Kimmo Raassina Helsinki 88  G 72  B 70  B 230  B a 30.
56 38 FIN43545/05 spu +KREISLAUF UNO Jaana Federley Tampere 70  B 75  B 84  G 229  B a 31.
5 39 FIN18260/06 spn   Jusa Koivisto Forssa 65  M 94 SG 91 SG 250  M a
51 49 FI47740/09 spu  MUSSUKUONON HELMUT Anu Laaksolehto Saimaa 67  M 81  G 92 SG 240  M a
55 44 FIN49620/07 spu  Frans Antti Karanka Tampere 63  M 83  G 81  G 227  M a
10 37 FIN44349/08 spu +ANTON Helsinki 65  M 74  B 80  G 219  M a
42 32 FI55384/11 spu  QARO VOM WALDWINKEL Bast Kenneth Pietarsaarenseutu 55  M 74  B 78  B 207  M a
39 3 SZ2222047 spu  Sibelius von der Staatsmacht Juha Kiminki Länsi-Uusimaa 17  M 89  G 95 SG 201  M a
46 52 FIN48584/06 spu  FINNENSTRAND ERNO Ylermi Vistiaho Röykkä 35  M 78  B 86  G 199  M a
48 6 FIN49216/05 spu  TROYEN'S SALMO Röykkä 26  M 83  G 80  G 189  M a
1 18 FIN27821/08 spu +LERRY VON DER LAUE Jyrki Toljander - 14  M 59  M 84  G 157  M a
14 8 FIN31898/05 spu  HELLRAISER IIVANA Itä-Helsinki 0  M 80  G 72  B 152  M vh
57 33 FIN12401/07 spn  AMEEBA Niina Majakari Tampere 0  M 0  M 75  B 75  M a
 
44 25 FIN11932/08 spu  AISSAN CASPIAN Anu Kurki Raahe hylätty -
45 50 FIN62624/08 spn  STONEMAN'S BIANCONE Mari Moisala Raahe hylätty -
24 42 FI20239/11 spn  LARA VON DER DONAUVORSTADT Jari Saari Kanta-Häme hylätty -
7 43 FIN15097/08 spn  SIENTJE'S JULIE Susanna Lindroos Forssa hylätty -
47 17 FIN30499/07 spn  TROYEN'S YRTTI Riikka Veikkanen Röykkä hylätty -
50 7 FIN53947/05 spu  GELADIUS FLIPER Ilkka Tiainen Saimaa hylätty -
58 27 FIN11800/06 spu  SYMPPIS ACME PAAVOLA JAANA Turku hylätty -
27 10 FI21917/10 spu +FINN VOM SCHWARZEN TROLL Kotka 2 hylätty -
26 9 FIN36811/07 spu +RUSSPELZ KASIMIR Varonen Harri Keski-Karjala hylätty -
35 24 SZ2222484 spu   MARJA JUNKKARI Kotka 2 hylätty -
43 31 FI46747/09 spu  KUSTMARKEN'S DAX Pietarsaarenseutu hylätty -
20 FIN15077/06 spn +DIWAREUS FUGA Itä-Pirkanmaa poissa
38 FIN43839/07 spu +BACTEROIDES XECTOR Auli Aapasuo Nurmijärvi poissa
4 FIN55831/06 spn  KAMUTEAMS CONVERINE Katriina Pirhonen - poissa
23 FIN18505/06 spu  RATSUMESTARIN GONRAD Hannu Liljegren Jokela poissa
Sivu päivittyy automaattisesti 2 minuutin välein. Voit järjestellä tuloksia painamalla haluamaasi otsikkorivin kohtaa.