SPL Suojelumestaruuskilpailut 2013

  Henkil�kohtaiset tulokset

 joukkuekohtaiset tulokset   osallistujalista
 tilastot   ajankohtaista
 Viimeisen 60min aikana p�ivitetyt punaisella    (Korosta 15min 30min 60min 2 tunnin 4 tunnin aikana lis�tyt tulokset)
luett.
nro
suor.
nro
rekkari Nimi Ohjaaja Ao A B C Yht. VIK Sij.
12 47 FIN11934/08 spu  AISSAN CARUSO Tanja Koskinen Forssa 95 SG 88  G 97  V 280 SG a 1.
32 55 FIN30872/05 spn  FLUSS-STRAND AGILA Tuomas Wallius Kanta-Hme 97  V 90 SG 90 SG 277 SG a 2.
28 24 FIN37112/08 spu  FLUSS-STRAND FALDO Esko Nyknen Itkarjala 98  V 88  G 90 SG 276 SG a 3.
9 45 SZ2222047 spu  SIBELIUS VON DER STAATSMACHT Juha Kiminki Forssa 93 SG 87  G 94 SG 274 SG a 4.
38 22 FIN30497/07 spu +TROYEN'S YRMY Vanhala Tommi Kotka 98  V 82  G 94 SG 274 SG a 5.
30 54 FI51230/10 spn  PETRA VOM WALDWINKEL Katri Nieminen Jokela 91 SG 96  V 87  G 274 SG a 6.
18 13 FI25833/09 spu  TROYEN'S YKKRI Antti Ahtola Imatra 89  G 90 SG 90 SG 269  G a 7.
31 56 FI20239/11 spn  LARA VON DER DONAUVORSTADT Saari Jari Kanta-Hme 96  V 83  G 87  G 266  G a 8.
8 6 FIN53830/08 spu  EIK VOM JOHANNISHLZCHEN Jarkko Leinonen Etel-Uusimaa 96  V 81  G 86  G 263  G a 9.
4 16 FIN55831/06 spn  KAMUTEAMS CONVERINE Katriina Pirhonen - 93 SG 83  G 85  G 261  G a 10.
22 51 FIN12793/06 spu  SIENTJE'S BLACK IRON Pentti Rapila It-Helsinki 90 SG 78  B 92 SG 260  G a 11.
33 9 FIN36811/07 spu  RUSSPELZ KASIMIR Harri Varonen Keski-Karjala 94 SG 74  B 89  G 257  G a 12.
2 25 FI11196/10 spu  MUSKETEER'S HARI Vesa Kuosmanen - 90 SG 76  B 89  G 255  G a 13.
20 49 FIN23581/07 spn  REIKON VON LINKS Eeva Linnala - 78  B 85  G 90 SG 253  G a 14.
48 34 FI55384/11 spu  QARO VOM WALDWINKEL Kenneth Bast Pietarsaarenseutu 86  G 81  G 86  G 253  G a 15.
19 21 FIN12794/06 spu  SIENTJE'S IROS Tomi Alanen It-Helsinki 82  G 83  G 87  G 252  G a 16.
40 44 FIN28064/07 spn  GRAUENFELD JOZA Teija Pesonen Kuopio 89  G 77  B 85  G 251  G a 17.
52 2 FIN11955/08 spn  STONEMAN'S ALPININA Tuija Tienhaara Pori 94 SG 73  B 83  G 250  G a 18.
16 1 FIN44349/08 spu +ANTON Jani Kuivamki Helsinki 93 SG 78  B 79  B 250  G a 19.
25 40 FIN49994/08 spu  SISSINHEIMON GLENN Virpi Skuras It-Helsinki 87  G 71  B 90 SG 248  G a 20.
46 29 FI51158/11 spu +NADIR VON DER MAUSEBREEDE Tuija Hautala Oulu 84  G 77  B 86  G 247  G a 21.
57 23 FIN30499/07 spn  TROYEN'S YRTTI Riikka Veikkanen Rykk 86  G 75  B 84  G 245  G a 22.
10 41 FI53001/10 spu  ELEK VON DEN WLFEN Jusa Koivisto Forssa 81  G 77  B 85  G 243  G a 23.
23 46 DK17275/2011 spu  JAKAR ANREBRI Jorma Repo It-Helsinki 83  G 80  G 80  G 243  G a 24.
35 33 FIN37551/07 spu  MOCCA'S NDY Taina Pri Keski-Uusimaa 83  G 71  B 88  G 242  G a 25.
3 20 FIN16333/08 spu  BANGBANG Saila Kytmki - 88  G 73  B 77  B 238  B a 26.
44 4 SZ 2212495 spu  VRANJO VOM ANNENHOF Martina Matikainen Nurmijrvi 76  B 87  G 70  B 233  B vh 27.
53 3 FIN34782/08 spu  TROYEN'S KSY Rita Hietala Rykk 86  G 74  B 71  B 231  B a 28.
37 30 FIN36177/07 spn +TIRA VOM FISSENBERG Mirva Sainio Kotka 88  G 71  B 70  B 229  B vh 29.
54 36 FIN14827/08 spn  AINAILONA Minna Niemikorpi Rykk 70  B 78  B 79  B 227  B a 30.
14 12 FIN15136/08 spu  GRAUENFELD KHAN Tiina Laine - 87  G 62  M 86  G 235  M a
17 37 FIN27753/08 spu +AUFRUHR CONTROL Anu Manninen Helsinki 80  G 65  M 83  G 228  M a
26 39 FI45373/09 spu  FLUSS-STRAND HARRO Anna Mannermaa Itkarjala 45  M 73  B 84  G 202  M a
13 42 FI47095/09 spu  FILOU VOM RIO NEGRO Tuomas Kukkonen Forssa 24  M 80  G 96  V 200  M a
29 26 FI57022/11 spu  GAUCHO VOM RIO NEGRO Satu Ehrlund Jokela 15  M 85  G 93 SG 193  M a
11 7 FI21498/10 spu  HAUSDIENER COPPER-COIN Mari Koivisto Forssa 21  M 70  B 97  V 188  M a
41 5 FIN37113/08 spu  FLUSS-STRAND FREIHERR Riku Lehtonen Lahti 39  M 60  M 88  G 187  M a
59 15 FIN15138/08 spu  GRAUENFELD KORGAN Heidi Jokelainen SataHme 31  M 64  M 85  G 180  M a
7 17 FIN18842/08 spu  NOBLETIC'S VICCO Jani Koistinen Etel-Uusimaa 0  M 86  G 93 SG 179  M a
55 38 FIN23743/08 spu  RUSKAMEN NIILO Anna Olin Rykk 25  M 72  B 82  G 179  M a
27 18 FI45370/09 spn  FLUSS-STRAND HURMA Nina Nevalainen Itkarjala 3  M 83  G 86  G 172  M a
21 43 FIN20852/08 spn  MUSKETEER'S DIXI Mikko Muuronen It-Helsinki 89  G 79  B 0  M 168  M ng
5 28 FI47739/09 spu  MUSSUKUONON HORST Jari Viitaniemi - 15  M 73  B 78  B 166  M a
34 52 FIN33671/06 spu +MAISE'S BESSERWISSER Virpi Laamanen Keski-Uusimaa 16  M 60  M 73  B 149  M a
24 19 FIN23580/07 spu  REIKON VON UNTEN Tiina Sara - 90 SG 58  M 0  M 148  M ng
60 48 FI3637/09 spn  SOOTTOE'S ERIN Sonja Lehtinen Turku hyl�tty -
42 11 FIN61307/08 spu  HYPER VOM KIRCHBERGHOF Teppo Weckman Lahti hyl�tty -
58 32 FIN62628/08 spu  STONEMAN'S BALTIC Jukka Airas Saimaa hyl�tty -
15 27 FIN43837/07 spu  BACTEROIDES XAPPA Pirjo Rytknen - hyl�tty -
51 50 FI26487/10 spn  STONEMAN'S DORATA Rasmus Vikstrm Pietarsaarenseutu hyl�tty -
56 53 FIN23745/08 spu  RUSKAMEN NUUTTI Lea Siikanen Rykk hyl�tty -
47 35 FI12794/10 spu  BACTEROIDES BLADE Satu Reino Oulu hyl�tty -
1 10 FIN53965/06 spu  FLUSS-STRAND BUDDY Riikka Byckling - hyl�tty -
36 31 SZ2222484 spu  MURPHY VOM LBARSER SCHLSSCHEN Marja Junkkari Kotka hyl�tty -
39 14 FI20692/09 spu  STROH'S KNOCKOUT Aija Korpihalla Kuopio hyl�tty -
45 8 FI45872/09 spu  GRAUGEBOREN DIIBA DAABA Satu Pekkarinen Lnsi-Uusimaa hyl�tty -
43 FIN15097/08 spn  SIENTJE'S JULIE Susanna Lindroos - poissa
50 FIN46300/06 spu  NEWMIX ORDINO Rauno Vartiainen - poissa
49 FI46747/09 spu  KUSTMARKEN'S DAX Mats Menp - poissa
6 FI17070/11 spu  KUSTMARKEN'S PORTER Maria Arfman - poissa
Sivu p�ivittyy automaattisesti 2 minuutin v�lein. Voit j�rjestell� tuloksia painamalla haluamaasi otsikkorivin kohtaa.