SPL Suojelumestaruuskilpailut 2019

  Henkilökohtaiset tulokset

 joukkuekohtaiset tulokset   osallistujalista
 tilastot   ajankohtaista
 Viimeisen 60min aikana päivitetyt punaisella    (Korosta 15min 30min 60min 2 tunnin 4 tunnin aikana lisätyt tulokset)
luett.
nro
suor.
nro
rekkari Nimi Ohjaaja Ao A B C Yht. VIK Sij.
35 34 FI21063/13 spu +BACTEROIDES JABO Anu Laaksolehto Saimaa 98  V 88  G 93 SG 279 SG a 1.
1 4 EST-00485/14 spu  Estrellest von Vector Tuukka Nikola Etelä-Uusimaa 90 SG 92 SG 93 SG 275 SG a 2.
20 21 FI21375/13 spn  NOBLETIC'S YLLÄTYS Ville Hatakka Kuopio 92 SG 84  G 93 SG 269  G a 3.
22 28 FI56805/13 spn  LYNXFELSEN AQVA Mari Koivisto Länsi-Häme 84  G 91 SG 92 SG 267  G a 4.
29 35 EJ56803/13 spu  LYNXFELSEN AYHAN Jaana Nyman Nurmijärvi 91 SG 80  G 93 SG 264  G a 5.
27 32 FI26571/12 spu  RUSKAMÄEN OTSO Jarno Pääkkönen Nurmijärvi 92 SG 80  G 90 SG 262  G a 6.
23 7 FI56255/16 spu  DIEGO WOLKAR Janne Saari Länsi-Uusimaa 92 SG 83  G 87  G 262  G a 7.
9 24 FI29502/15 spu  THIARCO INCOGNITO Mari Syvänen Itä-Pirkanmaa 95 SG 82  G 85  G 262  G a 8.
40 27 FI46348/16 spu  LEGOLAS D'HERRERA DEL ALCANTARA Sanna Fält SPL 82  G 88  G 91 SG 261  G a 9.
28 33 FI49240/13 spn  SISSINHEIMON RENTO REGINA Kyllönen Minna Nurmijärvi 90 SG 81  G 90 SG 261  G a 10.
33 17 FI38554/14 spu  AIRASUDEN BOSS Minna Jutila Oulu 78  B 90 SG 92 SG 260  G a 11.
30 6 FI45677/14 spu  IRGO Z KRAJE HUSITU Virpi Skuras Nurmijärvi 95 SG 75  B 90 SG 260  G a 12.
13 10 FI41827/16 spn  DARRA WOLKAR Riikka Byckling Kotka 92 SG 82  G 86  G 260  G a 13.
19 14 FI21371/13 spu  NOBLETIC'S YLL Jyrki Toljander Kotka 89  G 79  B 91 SG 259  G a 14.
4 31 FI21669/14 spu  SUDENMAAN HAKA Pirjo Niskanen Helsinki 88  G 80  G 86  G 254  G a 15.
7 20 FI53912/13 spu  THIARCO HETSONEN Elisa Jetsonen Itä-Pirkanmaa 72  B 77  B 90 SG 239  B a 16.
41 2 FI21544/15 spn  SALLA Ria Hursti-Mäenpää SPL 80  G 75  B 75  B 230  B vh 17.
37 11 FI25353/15 spu  SOOTTOE'S GRAUSAM Esko Brunila Turku 79  B 72  B 78  B 229  B a 18.
11 30 FI17935/15 spu  YUMBONE'S ABITABOVE Lasse Kuusela Kanta-Häme 72  B 76  B 80  G 228  B a 19.
2 3 FI56804/13 spn  LYNXFELSEN AFRA Sirpa Autio Forssa 89  G 66  M 93 SG 248  M a
21 22 FI56802/13 spu  LYNXFELSEN AREK Jusa Koivisto Länsi-Häme 63  M 84  G 93 SG 240  M a
32 19 FI27915/12 spu  AUFGEWECKT HAWK Gabriel Waller Röykkä 80  G 68  M 82  G 230  M a
6 26 FI10120/16 spn  THIARCO JUSTIINA Heidi Alanen Itä-Pirkanmaa 66  M 72  B 78  B 216  M a
18 15 FI30473/17 spu  IGGY Z MEDVEDEJ DOLINY Tommi Vanhala Kotka 5  M 94 SG 95 SG 194  M a
38 8 FI12350/14 spn  SARI V.H. ZUIDPARK Risto Kiveläinen Turku 67  M 40  M 82  G 189  M a
17 5 MET NJ.7327/13 spu  Hugo von der yezo Toni Silventoinen Kotka 4  M 73  B 90 SG 167  M a
15 1 FI21811/18 spu  FELIX WOLKAR Katja kukka-huovinen Kotka 14  M 70  B 82  G 166  M a
36 18 FI47998/15 spu  EVERGREY'S GUSTI Jani Hiltunen Savo-Karjala 7  M 60  M 83  G 150  M a
8 13 Fi13527/14 spu  QUICKBUG APEP Jukka Kivistö Itä-Pirkanmaa 0  M 77  B 65  M 142  M a
10 36 FI10219/14 spn  JAMOSCH HAZEL Terhi Hämäläinen Kanta-Häme hylätty -
14 9 FI25319/15 spu  FLUSS-STRAND LUGUS Tuija Hautala Kotka hylätty -
3 29 FI22883/14 spn +AISSAN HIPSTERI Anu Manninen Helsinki hylätty -
43 16 FI18763/16 spu  AIRASUDEN FERRO Pirjo Lastikka Pietarsaarenseutu hylätty -
16 25 FI39505/13 spu +XORRO VOM SMARAGDWALD Harriet Läike Kotka hylätty -
5 23 FI17989/13 spu  GRAUENFELD PRAGO Jari Kantoluoto Itä-Helsinki 74  B kesk. 95 SG kesk. a
12 12 FI53583/12 spu  FLUSS-STRAND BLACK JUAN IBENEZ Antti Ahtola Keski-Karjala kesk. 90 SG 65  M kesk. vh
Sivu päivittyy automaattisesti 2 minuutin välein. Voit järjestellä tuloksia painamalla haluamaasi otsikkorivin kohtaa.