Koetuloksia

SPL:n kokeiden tuloksia


Järjestäjä:  SPL-Imatra Paikka:  Karhumäen keskusurheilukenttä Aika:  3.09.2009
Koeluokat:  SchH3
Tuomarit:  Kokkonen Jari, Ulkomainen tuomari Kokeenjohtaja:  Ari Raitanen
Maalimiehet:  
Nro Rotu a) Koiran nimi
b) Omistajan nimi, kotipaikka ja jäsennro
c) Ohjaajan nimi, kotipaikka ja jäsennro
 
d) Rek-nro
e) TM-nro
f) Suoritettu koe
g) Suoritettava koe
BH/IPO/SchH/AB/BC/AD KT
VP A B C VIK YHT AS
1 166 a) RUSSPELZ JORG d) FIN44819/05 ok 94
SG
88
G
95
SG
  277 SG SchH3
b) Lattu Reijo, Saimaa e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
2 166 a) BACTEROIDES SAKKE d) FIN32577/06 ok 92
SG
88
G
95
SG
  275 SG SchH3
b) Malinen Jukka, Pohjois-Karjala e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
3 166 a) DIWAREUS CHAC d) FIN22757/02 ok 90
SG
91
SG
94
SG
  275 SG SchH3
b) Leskelä Mika, Itä-Pirkanmaa e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
4 166 a) DONNER VON KARTHAGO d) FIN30387/05 ok 93
SG
86
G
95
SG
  274 SG SchH3
b) Salmia Ville, Forssa e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
5 166 a) DRAGON VON DER EICHHOLZBAHN d) FIN48269/05 ok 92
SG
86
G
94
SG
  272 SG SchH3
b) Ikonen Tarmo, Saimaa e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
6 166 a) KUSTMARKEN'S YOSCHY d) FIN33554/06 ok 98
V
88
G
85
G
  271 SG SchH3
b) Järvinen Katri, Lohja e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
7 166 a) GRAUSAND'S TAKU d) FIN22800/02 ok 85
G
89
G
96
V
  270 SG SchH3
b) Kantoluoto Jari, Kotka e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
8 166 a) BACTEROIDES IRRE d) FIN39037/03 ok 98
V
80
G
92
SG
  270 SG SchH3
b) Laakko Leena, Saimaa e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
9 166 a) GRAUGEBOREN NORDIC HOPE d) FIN45941/03 ok 97
V
82
G
90
SG
  269 G SchH3
b) Laajos Linda, Kotka e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
10 166 a) DIWAREUS EMMYS d) FIN34993/04 ok 95
SG
90
SG
84
G
  269 G SchH3
b) Saari Jari e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
11 166 a) BACTEROIDES ZAPP d) FIN25690/01 ok 95
SG
74
B
98
V
  267 G SchH3
b) Helynen Timo, Kotka e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
12 166 a) KUSTMARKEN'S ÅBELIX d) FIN50219/06 ok 98
V
73
B
96
V
  267 G SchH3
b) Arfman Maria, Lohja e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
13 166 a) MUSKETEER'S SIEGER d) FIN22763/03 ok 98
V
88
G
80
G
  266 G SchH3
b) Kuosmanen Vesa, Itä-Uusimaa e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
14 166 a) RUSSPELZ HOFNAR d) FIN19934/03 ok 91
SG
84
G
90
SG
  265 G SchH3
b) Popper Tony, Länsi-Uusimaa e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
15 166 a) KAY VOM ÖSTERFELD (*) d) SZ2163354 ok 91
SG
80
G
93
SG
  264 G SchH3
b) Nimander Petteri, Kotka e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
16 166 a) BIRKENLAND CONDOR d) FIN36727/04 ok 94
SG
80
G
88
G
  262 G SchH3
b) Saari Janne, Länsi-Uusimaa e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
17 166 a) COX VON METUNAJ d) FIN58834/08 ok 90
SG
82
G
89
G
  261 G SchH3
b) Haapala Risto, Turku e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
18 166 a) NUTZBAR BABETTE d) FIN18817/05 ok 93
SG
81
G
86
G
  260 G SchH3
b) Rantanen Arita, Forssa e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
19 166 a) DIWAREUS DARRA d) FIN26623/03 ok 92
SG
83
G
85
G
  260 G SchH3
b) Nieminen Tini, Itä-Pirkanmaa e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
20 166 a) SIENTJE'S BLACK IRON d) FIN12793/06 ok 77
B
84
G
97
V
  258 G SchH3
b) Rapila Pentti, Itä-Helsinki e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
21 166 a) DIWAREUS ENKE d) FIN34991/04 ok 90
SG
79
B
88
G
  257 G SchH3
b) Joronen Sanna, Kotka e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
22 166 a) NENA VON DER FASANERIE d) FIN17132/06 ok 89
G
83
G
85
G
  257 G SchH3
b) Veikkanen Riikka, Röykkä e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
23 166 a) HELLRAISER IKA d) FIN31897/05 ok 84
G
78
B
94
SG
  256 G SchH3
b) Leskelä Katri, Itä-Pirkanmaa e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
24 166 a) FLUSS-STRAND ARGO d) FIN30867/05 ok 89
G
81
G
86
G
  256 G SchH3
b) Silvennoinen Saku, Keski-Karjala e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
25 166 a) HELLRAISER XAMBO d) FIN28246/03 ok 72
B
90
SG
93
SG
  255 G SchH3
b) Tero Minna, Länsi-Uusimaa e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
26 166 a) EKKO VON SPITZBUBEZWINGER d) FIN30464/07 ok 87
G
70
B
93
SG
  250 G SchH3
b) Keijonen Jouni, Kotka e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
27 166 a) SISSINHEIMON SABEL d) FIN24253/02 ok 95
SG
84
G
71
B
  250 G SchH3
b) Lehto Mariikka, Itä-Pirkanmaa e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
28 166 a) SIENTJE'S IROS d) FIN12794/06 ok 85
G
70
B
94
SG
  249 G SchH3
b) Alanen Tomi, Itä-Helsinki e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
29 166 a) BLADE VOM GATOWER FORST d) FIN33435/08 ok 86
G
74
B
88
G
  248 G SchH3
b) Koistinen Jani, Kotka e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
30 166 a) BIRKENLAND CAROL d) FIN36730/04 ok 70
B
85
G
92
SG
  247 G SchH3
b) Sainio Mirva, Kotka e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
31 166 a) YUMBO VON DER FASANERIE d) FIN19451/07 ok 63
M
95
SG
89
G
  247 M -
b) Byckling Riikka, Imatra e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
32 166 a) BACTEROIDES SIKKE d) FIN32583/06 ok 89
G
85
G
73
B
  247 G SchH3
b) Aapasuo Auli, Forssa e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
33 166 a) GRAUSAND'S IGOR d) FIN16738/03 ok 76
B
75
B
94
SG
  245 G SchH3
b) Ikonen Marika, Lahti e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
34 166 a) DIWAREUS CORRY d) FIN22756/02 ok 78
B
85
G
82
G
  245 G SchH3
b) Pussinen Marja, Tampere e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
35 166 a) FLUSS-STRAND AGILA d) FIN30872/05 ok 74
B
83
G
87
G
  244 G SchH3
b) Nykänen Esko, Itä-Karjala e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
36 166 a) KREISLAUF UNO d) FIN43545/05 ok 78
B
74
B
87
G
  239 B SchH3
b) Federley Jaana, Itä-Helsinki e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
37 166 a) BACTEROIDES GRETSCHEN d) FIN13491/03 ok 85
G
76
B
76
B
  237 B SchH3
b) Korpela Reijo, Forssa e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
38 166 a) SIENTJE'S BLACK GUY d) FIN11067/04 ok 71
B
71
B
91
SG
  233 B SchH3
b) Nyman Jaana, Länsi-Uusimaa e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
39 166 a) DIWAREUS DOSCH d) FIN26625/03 ok 75
B
78
B
80
G
  233 B SchH3
b) Komulainen Jyri, Itä-Pirkanmaa e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
40 166 a) RUSSPELZ ISAK d) FIN37106/04 ok 70
B
71
B
87
G
  228 B SchH3
b) Laaksonen Vesa, Turku e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
41 166 a) AISSAN BELLATRIX d) FIN30130/04 ok 44
M
89
G
90
SG
  223 M -
b) Holopainen Tita, Kuopio e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
42 166 a) RAYMONDAN BASI d) FIN17135/03 ok 34
M
62
M
87
G
  183 M -
b) Kuusela Jaana, Sata-Häme e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
43 166 a) RATZ VOM HAUS LÖSCHAN d) FI17897/09 ok 22
M
70
B
86
G
  178 M -
b) Takkinen Leena, Imatra e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
44 166 a) DARON VOM GENEY d) FIN28796/08 ok 9
M
73
B
95
SG
  177 M -
b) Läike Harriet, Kotka e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
45 166 a) HANNI VOM ÖSTERFELD d) FIN33866/05 ok 1
M
78
B
-   78 M -
b) Vatanen Sauli, Itä-Helsinki e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
46 166 a) BACTEROIDES MATRIX d) FIN45622/04 ok - - 77
B
  75 M -
b) Reino Satu, Oulu e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
47 166 a) MINK VON DER SALZTAL-HÖHE d) FIN53410/07 ok - 60
M
-   58 M -
b) Nurminen Jukka, Itä-Helsinki e) 
c)  f) SchH3
  g) SchH3
48 166 a) TROYEN'S MARKKA d) FIN23467/02 ok - - -   -3 M -
b) Saine Kati, Kotka e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
49 166 a) LERRY VON DER LAUE d) FIN27821/08 ok - - -   -3 M -
b) Toljander Jyrki, Turku e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
50 166 a) BACTEROIDES LEX d) FIN10580/04 ok - - -   -3 M -
b) Stenman Björn, Merenkurkku e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
51 166 a) ÖNNEGÅRDENS OZZY d) FIN12074/06 ok 98
V
92
SG
94
SG
  284 SG SchH3
b) Vanhala Tommi, Kotka e) 
c)  f) SchH3
  g) SchH3
52 166 a) RATSUMESTARIN GONRAD d) FIN18505/06 ok 95
SG
91
SG
96
V
  282 SG SchH3
b) Liljegren Hannu, Lahti e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
53 166 a) BACTEROIDES ORUFUS d) FIN17443/05 ok 99
V
89
G
92
SG
  280 SG SchH3
b) Koivisto Jusa, Forssa e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
54 166 a) BACTEROIDES SERA d) FIN32580/06 ok 100
V
83
G
95
SG
  278 SG SchH3
b) Tunturi Susanna, Kotka e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
55 166 a) BACTEROIDES SABO d) FIN32576/06 ok 93
SG
89
G
95
SG
  277 SG SchH3
b) Kojo Reijo, Saimaa e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3