Koetuloksia

SPL:n kokeiden tuloksia


Järjestäjä:  SPL Paikka:  Leppävirta Aika:  27.08.2005
Koeluokat:  SchH3
Tuomarit:  Koivulahti Esa, Ulkomainen tuomari Kokeenjohtaja:  
Maalimiehet:  
Nro Rotu a) Koiran nimi
b) Omistajan nimi, kotipaikka ja jäsennro
c) Ohjaajan nimi, kotipaikka ja jäsennro
 
d) Rek-nro
e) TM-nro
f) Suoritettu koe
g) Suoritettava koe
BH/IPO/SchH/AB/BC/AD KT
VP A B C VIK YHT AS
1 166 a) BACTEROIDES ARSI d) FIN37698/01 ok 98
V
85
G
88
G
  271 SG SchH3
b) Jari Kokkonen, Kuopio e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
2 166 a) IRVING VON DER FASANERIE d) FIN42335/03 ok 90
SG
87
G
93
SG
  270 SG SchH3
b) Puolustusvoimat e) 
c) Vesa-PekkaHirvioja, Forssa f) SchH3
  g) SchH3
3 166 a) BACTEROIDES ZAPP d) FIN25690/01 ok 89
G
90
SG
87
G
  266 G SchH3
b) Heidi Myllymäki, Kotka e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
4 166 a) BACTEROIDES TITI (*) d) FIN 10925/00 ok 98
V
83
G
85
G
  266 G SchH3
b) Harri Lintermo, Kotka e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
5 166 a) NUTZBAR ARACENA d) FIN13180/00 ok 96
V
93
SG
77
B
  266 G SchH3
b) Arita Rantanen, Turku e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
6 166 a) TURBAZ DINA d) FIN24549/01 ok 95
SG
90
SG
80
G
  265 G SchH3
b) Maria Arfman, Lohja e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
7 166 a) ATOM (*) d) FIN 40649/00 ok 82
G
84
G
93
SG
  259 G SchH3
b) Puolustusvoimat e) 
c) Jari Estola, Itä-Pirkanmaa f) SchH3
  g) SchH3
8 166 a) AUFGEWECKT IWANHOE d) FIN26851/01 ok 91
SG
85
G
83
G
  259 G SchH3
b) Ilkka Nurmela, Jokela e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
9 166 a) GRAUENFELD FRAM d) FIN23977/01 ok 91
SG
90
SG
78
B
  259 G SchH3
b) Heidi Jokelainen, Satahäme e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
10 166 a) RUSSPELZ FROLL d) FIN34096/01 ok 93
SG
83
G
80
G
  256 G SchH3
b) Heikki Saranpää, Itä-Pirkanmaa e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
11 166 a) WäLI DOLF (*) d) FIN 18825/00 ok 88
G
80
G
87
G
  255 G SchH3
b) Jussi Viljanen, Pori e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
12 166 a) SIENTJE'S COX (*) d) FIN 37120/99 ok 97
V
84
G
73
B
  254 G SchH3
b) Teemu Parviainen, Kotka e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
13 166 a) SIENTJE'S DREX d) FIN40244/99 ok 85
G
80
G
86
G
  251 G SchH3
b) Reijo Kojo e) 
c) Anneli Rekola, Saimaa f) SchH3
  g) SchH3
14 166 a) BACTEROIDES ULRIIKA d) FIN15660/00 ok 96
V
78
B
76
B
  250 G SchH3
b) Eriikka Pyykkkönen ja Riitta Lapinleimu e) 
c) Eriikka Pyykkönen, Ala-Satakunta f) SchH3
  g) SchH3
15 166 a) IWAN VOM HAUS VALKENPLATZ d) FIN31031/02 ok 85
G
80
G
84
G
  249 G SchH3
b) Laila Jokinen, Saimaa e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
16 166 a) BACTEROIDES WINSTON (*) d) FIN 38447/00 ok 95
SG
83
G
70
B
  248 G SchH3
b) Pekka Lipsanen, Kuopio e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
17 166 a) SIENTJE'S DIXIE d) FIN40240/99 ok 87
G
76
B
82
G
  245 G SchH3
b) Mika Häyrinen, Itä-Helsinki e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
18 166 a) NECK VON DER BURG HINTE d) FIN47096/02 ok 89
G
72
B
80
G
  241 G SchH3
b) Harriet ja Erkki Läike e) 
c) Harriet Läike, Kotka f) SchH3
  g) SchH3
19 166 a) ALYN VOM SENNERTAL d) FIN22808/02 ok 72
B
70
B
78
B
  220 B SchH3
b) Teijo Aapasuo, Länsi-Uusimaa e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
20 166 a) MUSKETEER'S LUCY d) FIN35207/98 ok 90
SG
72
B
74
B
  236 B SchH3
b) Kari Lehikoinen ja Seija Kulmala e) 
c) Kari Lehikoinen, Röykkä f) SchH3
  g) SchH3
21 166 a) GRAUENFELD CAZAN (*) d) FIN 40337/00 ok 51
M
83
G
93
SG
  227 M -
b) Tita Holopainen, Kuopio e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
22 166 a) TROYEN'S KEPU d) FIN21962/00 ok 93
SG
77
B
65
M
  235 M -
b) Kirsi Lindgren, Röykkä e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
23 166 a) DIWAREUS CHAC d) FIN22757/02 ok 95
SG
81
G
0
M
  176 M -
b) Puolustusvoimat e) 
c) Mika Leskelä, Itä-Pirkanmaa f) SchH3
  g) SchH3
24 166 a) QUINA VOM SCHWARTENZWINGER (*) d) SZ1987458 p o i s s a
b) Kari Boisman, Kotka e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
25 166 a) SUDENSILMÄN ARAPAHO d) FIN21473/99 p o i s s a
b) Martina Matikainen, Lohja e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
26 166 a) RAPSAKAN RIINA (*) d) FIN 29423/97 p o i s s a
b) Jari Jauni, Satahäme e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
27 166 a) RUSSPELZ FHIRRA d) FIN34099/01 ok 99
V
92
SG
95
SG
  286 V SchH3
b) Satu Härkönen ja Esko Nykänen e) 
c) Nykänen Esko, Itä-Karjala f) SchH3
  g) SchH3
28 166 a) SALTEYE'S CAPON d) FIN14532/00 ok 95
SG
93
SG
97
V
  285 SG SchH3
b) Puolustusvoimat e) 
c) Helperi Jussi, Itä-Pirkanmaa f) SchH3
  g) SchH3
29 166 a) STAHLGRAU ARIKO d) FIN11901/99 ok 96
V
88
G
95
SG
  279 SG SchH3
b) Nissinen Eija e) 
c) Kojo Reijo, Saimaa f) SchH3
  g) SchH3
30 166 a) MOORSCHLOSS ABRAKADABRA d) FIN26182/01 ok 93
SG
93
SG
91
SG
  277 SG SchH3
b) Kuivalainen Teijo e) 
c) Kuivalainen Teijo, Kotka f) SchH3
  g) SchH3
31 166 a) BACTEROIDES SUOPO d) FIN34415/99 ok 97
V
84
G
94
SG
  275 SG SchH3
b) Koivisto Jusa e) 
c) Koivisto Jusa, Forssa f) SchH3
  g) SchH3
32 166 a) RUSSPELZ DROLLE d) FIN18282/99 ok 89
G
90
SG
93
SG
  272 SG SchH3
b) Federley Jaana e) 
c) Federley Jaana, Itä-Pirkanmaa f) SchH3
  g) SchH3
33 166 a) WÄLI FIASKO d) FIN41809/01 ok 94
SG
88
G
89
G
  271 SG SchH3
b) Kärkkäinen Sari e) 
c) Vanhala Tommi, Kotka f) SchH3
  g) SchH3