Koetuloksia

SPL:n kokeiden tuloksia


Järjestäjä:  SPL-Kuopio Paikka:  Leppävirta Aika:  3.09.2004
Koeluokat:  SchH3
Tuomarit:  Kokkonen Jari, Ulkomainen tuomari Kokeenjohtaja:  Eija Savolainen
Maalimiehet:  Sjöberg Mikko, Laaksonen Vesa
Nro Rotu a) Koiran nimi
b) Omistajan nimi, kotipaikka ja jäsennro
c) Ohjaajan nimi, kotipaikka ja jäsennro
 
d) Rek-nro
e) TM-nro
f) Suoritettu koe
g) Suoritettava koe
BH/IPO/SchH/AB/BC/AD KT
VP A B C VIK YHT AS
1 166 a) BACTEROIDES XABAROVSK d) FIN44297/96 ok 98
V
93
SG
95
SG
a 286 V SchH3
b) Rajavartiolaitos, Saimaa e) 
c) Reijo Lattu, Saimaa f) SchH3
  g) SchH3
2 166 a) STAHLGRAU ARIKO d) FIN11901/99 ok 93
SG
95
SG
95
SG
a 283 SG SchH3
b) Eija Nissinen, Saimaa e) 
c) Reijo Kojo, Saimaa f) SchH3
  g) SchH3
3 166 a) SIENTJE'S DESPERADO d) FIN40242/99 ok 98
V
88
G
96
V
a 282 SG SchH3
b) Pentti Rapila, Itä-Helsinki e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
4 166 a) SIENTJE'S COX d) FIN37120/99 ok 97
V
96
V
89
G
a 282 SG SchH3
b) Teemu Parviainen, Kotka e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
5 166 a) DURANTE ESTRELLA d) FIN12443/98 ok 92
SG
93
SG
84
G
a 269 G SchH3
b) Vesa-Pekka Hirvioja, Forssa e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
6 166 a) SIENTJE'S DHARMA d) FIN40239/99 ok 73
B
97
V
96
V
a 266 G SchH3
b) Hanna Härkönen, Itä-Helsinki e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
7 166 a) RUSSPELZ ARRO d) FIN33437/97 ok 81
G
92
SG
91
SG
a 264 G SchH3
b) Mika Leskelä, Itä-Pirkanmaa e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
8 166 a) SALTEYE'S CAPON d) FIN14532/00 ok 84
G
83
G
96
V
a 263 G SchH3
b) Puolustusvoimat, Itä-Pirkanmaa e) 
c) Jussi Helperi, Itä-Pirkanmaa f) SchH3
  g) SchH3
9 166 a) WÄLI BOYAR d) FIN36856/98 ok 91
SG
80
G
92
SG
a 263 G SchH3
b) Mikael Väliheikki, Raahe e) 
c) Eija Nissinen, Raahe f) SchH3
  g) SchH3
10 166 a) BACTEROIDES SUOPO d) FIN34415/99 ok 75
B
90
SG
96
V
a 261 G SchH3
b) Jusa Koivisto, Turku e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
11 166 a) QUINA VOM SCHWARTENZWINGER (*) d) SZ1987458 ok 80
G
91
SG
90
SG
a 261 G SchH3
b) Kari Boisman, Kotka e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
12 166 a) WÄLI DOLF d) FIN18825/00 ok 85
G
86
G
90
SG
a 261 G SchH3
b) Mikael Väliheikki, Raahe e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
13 166 a) SIENTJE'S DREX d) FIN40244/99 ok 89
G
87
G
84
G
a 260 G SchH3
b) Reijo Kojo, Turku e) 
c) Anneli Rekola, Turku f) SchH3
  g) SchH3
14 166 a) RAPSAKAN RIINA d) FIN29423/97 ok 89
G
91
SG
80
G
  260 G SchH3
b) Jari Jauni, Sata-Häme e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
15 166 a) BACTEROIDES TITI d) FIN10925/00 ok 82
G
90
SG
86
G
  258 G SchH3
b) Harri Lintermo, Keski-Uusimaa e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
16 166 a) NECK VON DER BURG HINTE d) FIN47096/02 ok 91
SG
78
B
88
G
  257 G SchH3
b) Harriet ja Erkki Läike, Kotka e) 
c) Harriet Läike, Kotka f) SchH3
  g) SchH3
17 166 a) SIENTJE'S CASPER d) FIN37118/99 ok 81
G
94
SG
82
G
  257 G SchH3
b) Jari Saari, Kanta-Häme e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
18 166 a) SUDENSILMÄN ARAPAHO d) FIN21473/99 ok 88
G
81
G
84
G
  253 G SchH3
b) Martina Matikainen, Lohja e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
19 166 a) GRAUSAND'S KOJAK d) FIN41858/95 ok 85
G
71
B
91
SG
a 247 G SchH3
b) Mika Riikonen, Lahti e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
20 166 a) SIENTJE'S CALLE d) FIN37117/99 ok 33
M
86
G
82
G
  201 M -
b) Sari Puolakka, Itä-Helsinki e) 
c) Esa Puolakka, Itä-Helsinki f) SchH3
  g) SchH3
21 166 a) RUSSPELZ FHIRRA d) FIN34099/01 ok 65
M
96
V
89
G
  250 M -
b) Satu Härkönen & Esko Nykänen, Itä-Karjala e) 
c) Esko Nykänen, Itä-Karjala f) SchH3
  g) SchH3
22 166 a) ATOM d) FIN40649/00 ok 63
M
90
SG
18
M
  171 M -
b) Puolustusvoimat, Itä-Pirkanmaa e) 
c) Jari Estola, Itä-Pirkanmaa f) SchH3
  g) SchH3
23 166 a) SA NESTOR d) FIN14472/99 ok 85
G
83
G
65
M
  233 M -
b) Puolustusvoimat, Itä-Pirkanmaa e) 
c) Jyri Komulainen, Itä-Pirkanmaa f) SchH3
  g) SchH3
24 166 a) VICO VOM BERNET d) FIN19526/02 ok 27
M
96
V
95
SG
a 218 M -
b) Satoshi Fujii, Kotka e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
25 166 a) LASSALLE OF S. WISTARIA d) FIN15921/02 ok 23
M
87
G
95
SG
a 205 M -
b) Tommi Vanhala, Kotka e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
26 166 a) GRAUENFELD CAZAN d) FIN40337/00 ok 18
M
86
G
90
SG
a 194 M -
b) Tita Holopainen, Kuopio e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
27 166 a) BACTEROIDES WINSTON d) FIN38447/00 ok 20
M
85
G
85
G
  190 M -
b) Pekka Lipsanen, Kuopio e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
28 166 a) BACTEROIDES VIVA d) FIN35618/96 ok 58
M
60
M
89
G
  207 M -
b) Tuire Blomqvist, Turku e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
29 166 a) RAPSAKAN QARLOS d) FIN15173/99 ok 56
M
91
SG
86
G
  233 M -
b) Reima Halonen, Turku e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3
30 166 a) REIKON KAPUZE d) FIN28033/97 ok 81
G
0
M
0
M
  81 M -
b) Jussi Viljanen, Pori e) 
c) sama f) SchH3
  g) SchH3